O mnie

"Bez wycieczek, podróży, życie ludzkie upływa beztreściwie, nudno i szaro, toteż one nie tylko urozmaicają, ale rzec można przedłużają nasze życie"      Kazimierz Sosnowski


Witam serdecznie! Nazywam się Bartłomiej Janusz. Od najmłodszych lat moją pasją jest turystyka i krajoznawstwo. W pewnym momencie stwierdziłem, że największą przyjemność sprawia mi dzielenie się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniami, w związku z tym w 2006 roku zdecydowałem się pójść na kurs przewodników górskich beskidzkich. Co zachęciło mnie do jeszcze większego zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Potem przyszedł kurs pilotów wycieczek (rok 2009) i przewodnika miejskiego po Krakowie (w latach 2010 - 2011). Uzyskanie uprawnień, a także studia z geografii i ukrainoznawstwa pomogły mi podjąć decyzję o założeniu własnej firmy.

W ciągu tego czasu nabyłem doświadczenie w pracy z grupami w każdym wieku. Do tej pory prowadziłem wielokrotnie wycieczki piesze po górach w Polsce, oprowadzałem po Krakowie, pilotowałem grupy autokarowe po Polsce i Ukrainie, prowadziłem wielodniowe obozy górskie. Ciągle poszerzam zakres swoich uprawnień, poznaję nowe kraje, regiony i miasta tak, aby w przyszłości odwiedzać je z moimi klientami. Dotychczas spotkałem się za każdym razem z pozytywną oceną mojej pracy, co dodatkowo daje mi motywację do dalszych działań. Myślę, że również Państwo będziecie zadowoleni.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

 

 

Copyright (C) 2013 Bartłomiej Janusz. All rights reserved.