O mnie 

"Bez wycieczek, podróży, życie ludzkie upływa beztreściwie, nudno i szaro, toteż one nie tylko urozmaicają, ale rzec można przedłużają nasze życie"
     
Kazimierz Sosnowski


Witam serdecznie!

Nazywam się Bartłomiej Janusz. Od najmłodszych lat moją pasją jest turystyka i krajoznawstwo. W pewnym momencie stwierdziłem, że największą przyjemność sprawia mi dzielenie się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniami, w związku z tym w 2006 roku zdecydowałem się pójść na kurs przewodników górskich beskidzkich. Co zachęciło mnie do jeszcze większego zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Potem przyszedł kurs pilotów wycieczek (rok 2009) i przewodnika miejskiego po Krakowie (w latach 2010 - 2011). Uzyskanie uprawnień, a także studia z geografii i ukrainoznawstwa pomogły mi podjąć decyzję o założeniu własnej firmy w 2012 roku.

W ciągu tego czasu nabyłem doświadczenie w pracy z grupami w każdym wieku. Do tej pory prowadziłem wielokrotnie wycieczki piesze po górach w Polsce, na Ukrainie, na Słowacji i w Rumunii, oprowadzałem po Krakowie, pilotowałem grupy autokarowe po Polsce (Małopolska, Podkarpacie, Lubelszczyzna, Roztocze, Świętokrzyskie, Dolny Śląsk, Podlasie, Mazowsze, Ziemia Łódzka, Wielkopolska, Warmia i Mazury, Pomorze), na Ukrainę, Słowację, Węgry, Litwę, do Czech, Austrii, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Macedonii, Włoch. Łącznie odbyłem ponad 700 dni wycieczkowych.

Współpracuję z biurami podróży (z Krakowa: BUT Robinson, Globtramp, Abdar, Antałek, STA Wierchy; z Dębicy: BP Lucyna, AM Travel; z Suchej Beskidzkiej: Beskidy Tourist, BP Panorama, W świat; z Wieliczki: AT Grzybowski, z Limanowej: BP Kroczek; z Bochni: Mark Travel; z Krynicy: Maxim; z Konina: Eurokon Travel; z Zelowa: Fama Tour), z instytucjami (Małopolski Instytut Kultury, Akademia Górniczo-Hutnicza, Lubelska Agencja Rozwoju Przemysłu), ze szkołami, klubami seniora.

Ciągle poszerzam zakres swoich uprawnień, poznaję nowe kraje, regiony i miasta tak, aby w przyszłości odwiedzać je z moimi klientami.

Dotychczas spotkałem się za każdym razem z pozytywną oceną mojej pracy, co dodatkowo daje mi motywację do dalszych działań. Myślę, że również Państwo będziecie zadowoleni.
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!
 

Więcej o mnie świadczą opinie i rekomendacje uczestników moich wycieczek zamieszczane na moim firmowym profilu na Facebooku 

Kliknij i sprawdź:


Przykładowe opinie: 
Wyróżnienie (3.miejsce) przyznane w plebiscycie "Przewodnik Turystyczny 2016r." organizowanym przez Gazetę Krakowską i Marszałka Województwa Małopolskiego

Kliknij i sprawdź:1. miejsce w konkursie "Orły turystyki" 2018r. i 2019r. w Dębicy 

kliknij i sprawdź:

 
Copyright (C) 2013 Bartłomiej Janusz. All rights reserved.